SILIKÁTOVÉ BETONOVÉ STĚRKY - moderní povrchy stěn 

 

Nadčasový, moderní, dekorační, industriální vzhled stěn. Přesně tohle jsou designové silikátovo křemičité stěrky KABEfarben.

Silikátové "betonové stěrky" jsou moderní, nadčasové řešení povrchu stěn. Mohou imitovat nejen pohledový beton, ale zde z nich vytvářet imitace kamene (travertinu, pískovce, břidlice), nebo i udělat imitaci cihel, cihelného pásku. Barevnost silikátové betonové stěrky je neomezená (černé,šedé,modré, červené, žluté, + kombinace ruzných odstínů, perleťové, měděné, zlaté odstíny)

Silikátové betonové stěrky NOVALITH jsou znakem osvědčené švýcarské kvality a technologie KABE farben.

Kde mohu použít Silikátovou betonovou stěrku?

Silikátové imitace pohledového betonu Novalith Model od KABE farben můžeme použít místo obkladů. Ideální využití stěrky je v kuchyní za kuchyňskou linku, při použití uzavíracího laku je silikátová stěrka odolná vůči vodě, nečistotám, saponátům, mastnotě a samozřejmě vysoce odolná vůči otěru a poškrábání. Uzavření povrchu je prováděno PUR polyuretanovým lakem, která je zárověň i UV stabilní a odolný chemikálijím.

Imitace pohledového betonu v kuchyni za kuchyňskou linkou je určeno i jako náhrada skla nebo akrylových desek.

Využití Silikátové "betonové" stěrky je široké. Může plně nahradit keramický obklad v koupelně, kolem umyvadla. Imitace pohledového betonu se hodí , jako povrchová úprava stěn i kolem vany nebo do sprchového koutu. Nutnost použití PUR polyuretanového laku, tím je stěrka uzavřena a nehrozí žádné vnikání vody. Sama o sobě, bez ochranného laku má velice nízkou nasákavost - koeficient nasákavosti vody w = 0,05kg/m2.h0,5 , při uzavření povrchu přelakováním PUR lakem je nasákavost nulová 0.

Silikátová "betonová" stěrka ve sprchovém koutě je moderní bezesparé řešení povrchu stěn. Dokonale hladká stěna nebo strukturovaný povrch imitující beton, travertin, kámen, mramor nebo barevné moderně industriální řešení koupelny či sprchového koutu.

Pohledové betonové stěrky jsou vhodné i na krby. Nevadí jim zvýšené teplo. I váš krb může dostat nový moderní industriální kabát v podobě imitace pohledového betonu nebo imitace kamene, imitace cihel nebo travertinu. Luxusní nadčasové povrchy, která vám bude zavidět každý, kdo k vám příjde na návštěvu. Betonové stěrky mohu být ve vstupní chodbě nebo i v ložnici. Imitace pohledového betonu nebo imitace travertinu za postelí z masivu bude vypadat vždy luxusně, moderně, nadčasově. Někteří z vás by řekli, že je to dekorativní stěna nebo pohledová stěrka. Pro každého z nás je industriální stěna něčím jiným, výjmečným, krásným a nevšedním.

 

 

Chci betonovou stěrku?

Zde můžete vložit zdarma poptávku.