BETONOVÉ STĚRKY

O betonových stěrkách

Betonová stěrka má v dnešní době mnohostranné použití.

Skvělá volba do koupelny nebo do sprchového koutu. Bezúdržbové řešení. Hladký povrch. Odolnost proti horké vodě, proti mýdlům a čistícím prostředkům. Napište nám poptávku, rádi Vám naceníme Vaší koupelnu.

Moderní betonové stěrky jsou vhodné i do kuchyně za kuchyňskou linku. Vysoká odolnost proti odstřikujícímu oleji a vodě. Ideální řešení i na stěnu vedle jídelního stolu. Malé děti občas prskají jídlo po stole a kolem stolu, na stěny - stěrka je odolná proti rajčatové omáčce, proti červené řepě. Vlhkým hadrem setřete a je zase čistá. Stěrku můžete poptat zde.

Designové krby se neobejdou bez betonové stěrky. Stěrky na krby jsou odolné vysokým teplotám i proti znečištění popelem. Vysajete nebo hadrem vlhkým setřete.

Silikátové betonové stěrky jsou prodyšnou variantou pro fasády a sokly budov. Mohou být použity i na sanační a zateplovací systémy.

Použití betonových stěrek do interéru a vytvoření industriálního nebo skandinávského stylu je skvělou volbou povrchových úprav pro stěny i podlahy. Napište nám, zdarma Vám naceníme stěrku.

Betonové stěrky pro EXTERIERY. Ideální řešení pro fasády domu, pro zateplené ETICS fasády, pro sokly nebo pro plotové zídky.

TÝM ODBORNÍKŮ

Lukáš Beránek

Bytový Architekt

„Moderni design: Beton Dřevo Sklo Kov“

Zdeněk Mikulenka

Designer

„Design od návrhu až po samotnou výrobu!!!“