NOVALITH-MODE

NOVALITH MODE - systémové řešení betonových stěrek KABEFARBEN

Betonové stěrky NOVALITH MODE jsou znakem osvědčené švýcarské kvality a technologie KABE Farben. Tradice v ČR více,než 20let.


Kde mohu použít systémové řešení betonových stěrek NOVALITH MODE?

Betonové stěrky Novalith Model od KABE farben můžeme použít místo obkladů. Ideální využití stěrky je v kuchyní za kuchyňskou linku nebo v koupelně. Při použití uzavíracího PUR laku je silikátová stěrka odolná vůči vodě, nečistotám, saponátům, mastnotě a samozřejmě vysoce odolná vůči otěru a poškrábání. Uzavření povrchu je prováděno PUR polyuretanovým lakem, která je zárověň i UV stabilní a odolný chemikálijím.

Využití betonové stěrky je široké. Může plně nahradit keramický obklad v koupelně, kolem umyvadla, jako povrchová úprava stěn i kolem vany nebo do sprchového koutu.

Pohledové betonové stěrky jsou vhodné i na krby. Nevadí jim zvýšené teplo. I váš krb může dostat nový moderní industriální kabát v podobě imitace pohledového betonu nebo imitace kamene, imitace cihel nebo travertinu. Luxusní nadčasové povrchy, která vám bude zavidět každý, kdo k vám příjde na návštěvu. Betonové stěrky mohu být ve vstupní chodbě nebo i v ložnici. Imitace pohledového betonu nebo imitace travertinu za postelí z masivu bude vypadat vždy luxusně, moderně, nadčasově.